Šperky Swarovski ELEMENTS

Co znamená pojem Swarovski elements

Šperky Swarovski jistě velmi dobře znáte, ale víte také co znamená pojem Swarovski elements? Šperky Swarovski, vyrobené v dílně Swarovski patří k těm dražším kouskům a každý z nich je označen šedo-bílou labutí. Šperky Swarovski elements, mají samozřejmě pravé krystaly Swarovski, ale do kovu jsou usazené jinou značkou. Každá taková značka musí mít certifikát, že jsou to opravdu Swarovski krystaly. Tyto krystaly už nejsou označené labutí, ale jejich pravost poznáte na první pohled. Lesk, dokonalý výbrus, skvělý odraz světla a znak luxusu, nelze zaměnit.¨


Šperky Swarovski se liší cenou. Proč je tomu tak? Cenu velmi ovlivňuje kov, do kterého je kámen zasazen. Šperky Swarovski elements jsou nejčastěji usazovány do kovů, jako je stříbro, chirurgická ocel, nebo také méně známí wolfram. Proto jsou šperky levnější.

Šperky Swarovski Elements jsou na našem i světovém trhu nějakou dobu a může se zdát, že jsou všechny nápady na nové kolekce vyčerpány. Není tomu tak. Každoročně nás kolekce šperků Swarovski nepřestávají překvapovat. S takové nabídky si vybere i ta nejnáročnější žena.

 

Šperky Swarovski elements hrají všemi barvami, mají nespočet tvarů, klasických, ale i tvarů netradičních. Vybrat si můžete z kolekcí náušnic, náramků, přívěsků, náhrdelníků, čelenek, nebo rovnou celých souprav. Šperky Swarovski podtrhnou krásu každé ženy a rozzáří ji.

Šperky Swarovski jsou praktické, vynikají svojí funkčností a estetičností. Jsou žádané po celém světě a to nejen u žen, ale i u mužů. Nosí je světové hvězdy a krystaly Swarovski do svých kolekcí přidávají i návrháři. Pokud si chcete udělat radost, nebo udělat radost blízké ženě, není lepšího dárku, než je šperk Swarovski.