Jak vyrobit šperky SWAROVSKI

Chcete si vyrobit vlastní oslnivé šperky Swarovski?
Kde začít?

Nejdříve to chce nápad. Chcete si vytvořit šperk, který jste někde viděli? Třeba v obchodě, kde prodávají šperky se Swarovski ELEMENTS, nebo na internetu? Pokud víte, jaké krystaly Swarovski a komponenty jsou na vybrané šperky použity, pak je to hračka. Stačí si nakoupit všechno potřebné a můžete začít. Pokud, ale nemáte žádnou reálnou předlohu, pak je na čase popustit uzdu fantazii. Můžete si tak vytvořit zcela originální kombinaci krystalů a barev.

Swarovski komponenty a krystaly Swarovski můžete kombinovat také s klasickými bižuterními komponenty, nebo s přívěšky či korálky a jinými materiály. Vaše vytvořené přívěsky Swarovski nemusí být pouze na řetízku, ale třeba na stužce se zapínáním, nebo na kůži. Krystaly Swarovski ELEMENTS můžete zasadit do komponentů Swarovski a pak je jednoduše připevnit k jakýmkoli jiným komponentům, nebo můžete použít jakékoli jiné bižuterní komponenty. Vytvoř si tak svůj vlastní originální náramek, náušnice, nebo jiné šperky, které nikdo jiný nemá.


Co budete potřebovat:

1. Krystaly Swarovski ELEMENTS dle vlastního výběru.


2. Swarovski komponenty – podle toho, jaké Swarovski Elements jste zvolili.3. Lepidlo na šperky Swarovski (pokud budete používat komponenty, které je potřeba přilepit) - Jedná se o speciální druh lepidla, které je určeno k přilepování kovových komponentů ke skleněnému materiálu).4. Originální nápady

Dále již jen přilepíte krystaly Swarovski ke komponentům a necháte lepidlo zaschnou. Při lepení je potřeba dávat pozor, aby se lepidlo nedostalo na lícovou stranu krystalu Swarovski. Jakmile lepidlo zaschne, můžete připojit další bižuterní komponenty, nebo spojit jednotlivé komponenty Swarovski s krystaly k sobě.